Każdego dnia dokładamy wszelkich starań, aby produkowane przez naszą firmę wyroby sprostały oczekiwaniom nowoczesnego europejskiego rynku. Nasza troska o detale oraz solidność i dbałość o najwyższą wydajność produkcji zostały wielokrotnie docenione co potwierdzają liczne realizację dla największych koncernów budowlanych w Europie.

Znaczny udział w sprzedaży firmowych wyrobów stanowi eksport. Naszymi kontrahentami są sieci handlowe z Niemiec, firmy z Danii, Szwecji, Belgii oraz kraje Europy Południowej.

Na wszystkie produkty posiadamy odpowiednie aprobaty techniczne wydane przez Instytut Badawczy Dróg i Mostów w Warszawie, certyfikaty dokumentujące ich jakość oraz pozwalające wprowadzić je na rynek. Posiadamy również certyfikaty CE na nasze panele akustyczne potwierdzone raportami instytutu TSUS – Building Testing and Research Institute In Bratislava.

Szanowni Państwo,

 
Serdecznie dziękujemy za spotkanie i rozmowę z nami na targach Intertraffic w Amsterdamie. Dzięki Waszej obecności targi te były dla nas nie tylko okazją do zaprezentowania naszych produktów, ale przede wszystkim szansą na poznanie się i wymianę doświadczeń, co jest dla nas nieocenione.
Mamy nadzieję, że spotkania te były równie korzystne dla Państwa, jak i dla nas, i że wspólnie zdołaliśmy znaleźć nowe możliwości do współpracy oraz wzajemnego rozwoju.
Prosimy o przesłanie wszelkich uwag lub pytań, które mogłyby pojawić się po targach. Jesteśmy do Państwa dyspozycji.
 
Pozdrawiamy

Zespół Flora Bis Sp. z o.o.

Dear All, Ladies and Gentlemen,
 
We would like to thank you very much for meeting and having a conversation with us at the Intertraffic trade fair in Amsterdam. Thanks to your presence, this fair was not only an opportunity for us to present our products, but above all a chance to get to know each other and exchange experiences, which is invaluable to us.
We hope that these meetings have been as beneficial for you as they have been for us, and that together we have managed to find new opportunities for cooperation and mutual development.
Please send us any feedback or questions you might have after the fair. We are at your disposal.
 
Best regards
Flora Bis Sp. z o.o. team

FLORA WALDEMAR DEBOWSKI

została utworzona w 2009 r. jako kontynuacja założonej w 1994 r. jednoosobowej działalności prywatnej, zajmującej się szeroko rozumianą metaloplastyką wyrobów gotowych do domów i ogrodów.
W roku 2010 rozpoczęliśmy działalność w zakresie infrastruktury drogowej i autostradowej.

Nasze najważniejsze  produkty to:

Firmowy asortyment uzupełniamy poprzez produkcję drzwi ewakuacyjnych, drzwi technicznych, barier drogowych, bram, ogrodzeń oraz innych różnorodnych konstrukcji stalowych ocynkowanych i lakierowanych.

 

Realizowane projekty

Realizujemy projekty, dostawy i montaż dla generalnych wykonawców kontraktów drogowych, autostradowych i kolejowych jak:

A także bezpośrednio dla Generalnej Dyrekcji Dróg Krajowych i Autostrad oraz PKP PLK.

Czekamy na Państwa pytania

  Nasze osiągnięcia

  Zielonej ściany
  0
  Ekranów ziemnych
  0
  Paneli akustycznych drewnianych
  0
  Wypełnień aluminiowych
  0
  Konstukcji stalowych
  0 ton

  Dane firmowe 

  Dane  kontaktowe

  Waldemar Dębowski

  Właściciel
  e-mail: w.debowski@flora-bis.pl

  Paweł Bączyk

  Dyrektor ds. operacyjnych
  +48 502 324 210
  e-mail: p.baczyk@flora-bis.pl

  Artur Para

  Dyrektor ds. handlowych
  +48 570 234 263
  e-mail: a.para@flora-bis.pl

  Wpisz swój adres mail i bądź na bieżąco