Firma FLORA WALDEMAR DĘBOWSKI została utworzona w 2009 r. jako kontynuacja założonej w 1994 r. jednoosobowej działalności prywatnej, zajmującej się szeroko rozumianą metaloplastyką wyrobów gotowych do domów i ogrodów. W roku 2010 rozpoczęliśmy działalność w zakresie infrastruktury drogowej i autostradowej.

Bogate i nowoczesne wzornictwo wyrobów, poparte fachową kadrą wraz z atrakcyjnymi cenami i krótkimi terminami dostaw okazało się naszym największym atutem.

Posiadane doświadczenie, park maszynowy i zaplecze produkcyjno – magazynowe skłoniły nas do rozpoczęcia produkcji paneli akustycznych typu Zielona Ściana, paneli aluminiowych oraz drewnianych służących do budowy ekranów akustycznych zabezpieczających pobliskich mieszkańców przed zagrożeniami związanymi z hałasem komunikacyjnym oraz przemysłowym.

Z czasem wprowadziliśmy na rynek również panele drewniane przeciwolśnieniowe stanowiące zaporę dla bezpośredniego rozchodzenia się promieni świateł samochodów oraz innych pojazdów oślepiających ludzi i zwierzęta oraz ekrany ziemne będące połączeniem konstrukcji stalowej ocynkowanej z naturalnym budulcem jakim jest ziemia wypełniającym przestrzeń ekranu.

Aby sprostać wymogom nowoczesnego rynku produkujemy również słupy stalowe ocynkowane lub cynkowane i malowane służące do budowy ekranów akustycznych.

Znaczny udział w sprzedaży firmowych wyrobów stanowi eksport. Naszymi kontrahentami są sieci handlowe z Niemiec, firmy z Danii, Szwecji, Belgii oraz kraje Europy Południowej.

Z dumą możemy powiedzieć, że przez trzydzieści lat naszej działalności wyprodukowaliśmy ponad milion metrów kwadratowych ekranów akustycznych oraz ponad czterdzieści pięć tysięcy ton konstrukcji wsporczych. Nasze produkty znalazły zastosowanie w ponad trzystu inwestycjach. W ponad trzydziestu projektach pełniliśmy rolę zarówno wykonawcy, jak i dostawcy.

Na wszystkie produkty posiadamy odpowiednie aprobaty techniczne wydane przez Instytut Badawczy Dróg i Mostów w Warszawie, certyfikaty dokumentujące ich jakość oraz pozwalające wprowadzić je na rynek. Posiadamy również certyfikaty CE na nasze panele akustyczne potwierdzone raportami instytutu TSUS – Building Testing and Research Institute In Bratislava.

Współpracujemy  z najlepszymi

Realizujemy projekty, dostawy i montaż dla generalnych wykonawców kontraktów drogowych, autostradowych i kolejowych jak:

A także bezpośrednio dla Generalnej Dyrekcji Dróg Krajowych i Autostrad oraz PKP PLK.

Czekamy na Państwa pytania

  Nasze osiągnięcia

  Zielonej ściany
  0
  Ekranów ziemnych
  0
  Paneli akustycznych drewnianych
  0
  Wypełnień aluminiowych
  0
  Konstukcji stalowych
  0 ton